Správný výběr svatební květinové výzdoby je jedním z nejdůležitějších momentů plánování vašeho velkého dne. Nestačí však vybrat si vaše oblíbené květiny a zvolit barvu tak, aby se vám hodila k šatům. Aby váš svatební den byl skutečně nezapomenutelný, je vhodné se svěřit do rukou odborníkům na svatební floristiku, kteří vám pomohou s výběrem té nejlepší varianty.

Správná kytice pro váš nejšťastnější den

Svatební kytice by měla být vhodným doplňkem vašich svatebních šatů, které by měla zvýrazňovat. Proto je vhodné vybírat pečlivě nejen barvu a druh květin, ale také typ vazby, tak aby korespondoval se střihem vašich svatebních šatů. Různé typy květin se také hodí k různým typům prostředí a svatebním stylům. Svatba na louce či v letní zahradě si vyžaduje jinou výzdobu než svatba na zámku. Mějte také na paměti, že ne všechny druhy květů jsou k dispozici po celý rok. Při plánování svatby musíte proto počítat s ročním obdobím, ve kterém si plánujete říci své “Ano”.

Co by nemělo chybět v květinové výzdobě svatby

Květinová výzdoba není jen kytice pro nevěstu. Zahrnuje také korsáž pro ženicha, menší kytičky pro maminky obou novomanželů, pro družičky a svědky. Nemělo by se zapomínat ani na květinovou výzdobu stolů, svatebních aut, vývazek s myrtou pro svatební hosty, květiny na stoly nebo výzdobu svatebního sálu.

Uděláme z vaší svatby nezapomenutelnou událost

V našem květinářství nabízíme svatební floristickou výzdobu na klíč. Jsme odborníci na svatební floristiku, s dlouholetými zkušenostmi s vytvářením svatební výzdoby. Vybrat si můžete ze třech svatebních balíčků, za rozumnou cenu, které uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Náš tým zkušených floristů si vydobyl reputaci poskytováním perfektních služeb s orientací na maximální spokojenost zákazníků. Vyhovíme každému vašemu přání a proměníme váš svatební den v nezapomenutelnou událost.

Zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme s termínem konzultace svatebních květin