Každá žena v koutku duše sní o nádherné svatbě v bílých šatech, se záplavou květin a s krásným princem po boku. Přestože krásného prince vykouzlit nedokážeme, zajistíme vám kouzelnou květinovou výzdobu, která podtrhne slavnostní okamžiky a povýší váš “den D” na jedinečnou událost. Nemusí to být ani příliš drahé. Máme dlouholeté zkušenosti se svatební floristikou, takže dokážeme za rozumný peníz nabídnout floristickou výzdobu, která poskytne vám i svatebním hostům dechberoucí zážitek.

Kolik peněz dáte za květiny na svatbu

Ne každá svatba je ovšem stejně velká. Na malou svatbu pro rodiče, svědky případně několik blízkých přátel vám postačí kytice pro nevěstu, korsáž pro ženicha a vývazky s myrtou pro ostatní svatebčany, zatímco na velkou svatbu pro několik desítek hostů je zapotřebí výzdoba mnohem bohatší. V nabídce máme 3 svatební balíčky, které uspokojí jak kvalitou, tak příjemnou cenou. Je ale samozřejmě jen a jen na Vás, jaké květiny chcete na své svatbě mít a bez kterých se objedete.

Malá svatba

Pro menší svatbu s nejbližší rodinou a svědky vám nabízíme základní balíček za 2 990 Kč, který obsahuje svatební kytici pro nevěstu, korsáž pro ženicha, květiny pro maminky, popřípadě babičky svatebčanů a také kytici pro svědkyni.

 

Střední svatba

Tato květinová výzdoba je vhodná pro typickou svatbu s příbuznými i přáteli. Za příjemnou cenu 5 990 Kč získáte krásnou výzdobu, která kromě kytice pro nevěstu, korsáže pro ženicha, kytic pro maminky, babičky a svědkyně, obsahuje také květinovou výzdobu na auto nevěsty, květinové dekorace na svatební stůl, házecí kytici, květinovou ozdobu do vlasů pro nevěstu a polštářek na snubní prstýnky.

Velká svatba

Tato luxusní varianta je vhodná pro větší svatby a nabízí kompletní květinovou výzdobu. Za cenu příjemných 11 990 Kč získáte kromě všech položek z levnějších nabídek, ještě navíc kompletní květinovou výzdobu restaurace nebo sálu pro svatební hostinu a krásný květinový oblouk. Překrásná výzdoba čerstvými květy podtrhne výjimečnost vašeho velkého dne a umožní vám prožít svatbu snů.

Balíčky, které jsme pro Vás připravili nejsou pevně dané a vždy se s námi můžete domluvit na jakékoliv obměně. Ceny jsou orientační podle typu květin, období a závsislé na přesném výběru kytic.

Proč si objednat květinovou výzdobu u nás

  • Naše květiny jsou vždy čerstvé a abychom zajistili maximální čerstvost a dlouhou trvanlivost naší květinové výzdoby, vozíme květiny přímo z Holandska z květinové burzy.
  • Máme dlouholeté zkušenosti s vytvářením květinových dekorací a svatební výzdoby. Naším hlavním cílem je přeměnit vaše sny ve skutečnost a zařídit vám svatbu, o jaké sní každá žena.
  • Vše zařídíme. Vybereme a zajistíme ty nejvhodnější květiny pro váš svatební den. Na vás zůstane jen říci své “Ano”.

Zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme s termínem konzultace svatebních květin