Ženy si často stěžují, že jejich partneři mají problém vyjádřit své romantické city. Valentýnka či šperk k narozeninám jednou ročně sice potěší, ale vaše milovaná si přece zaslouží víc! Způsob, jak ženu zaručeně potěšit mnohem častěji a přitom se finančně nezruinovat jsou čerstvé a voňavé květy. Ženy totiž květiny skutečně milují. Darovat své vyvolené kytičku k svátku, k narozeninám, či jen tak pro radost, řekne více než cokoli jiného: Miluji tě!

Vyjádřete svou lásku květinou

Nyní, když konečně přišlo jaro, je nejlepší doba oslnit svou vyvolenou kyticí tulipánů, které v tradiční květomluvě říkají “Je mi s Tebou dobře”. V naší dubnové akci nabízíme tulipány za skvělou cenu od 11 Kč za tulipán a navíc s rozvozem zdarma, pokud si objednáte více než 50 tulipánů. V případě menší objednávky nad 25 tulipánů pouze 24 Kč. Květiny rozvážíme kamkoli v okolí Teplic a Ústí nad Labem. Kytička tulipánů rozjasní každý prostor, kde je umístíme. Svěžest, potěšení a krásná vůně okouzlí vaši partnerku a dá jí poznat skutečnou hloubku vašich citů.

Jak objednat tulipány

Objednání květinového překvapení pro ženu vašeho srdce je velice snadné. Objednat kytici můžete online na adrese www.angelkvetiny.cz nebo na telefonním čísle 736 269 983. Pokud dáváte přednost osobnímu nákupu, rádi vás přivítáme v naší prodejně v Teplicích v Lípové ulici. Na kvalitě dodávaných květin nám velmi záleží, stejně jako na spokojenosti našich zákazníků, a proto naše tulipány dovážíme přímo z květinové burzy v Holandsku, takže jsou vždy čerstvé a vydrží velmi dlouho.

Vykouzlete úsměv na její tváři

Nic nepotěší ženskou duši více než kytice čerstvých květů. Kytička tulipánů je finančně nenáročný způsob jak vyjádřit že vám na ní záleží. Ať už jde o dámu vašeho srdce, kamarádku, kolegyni či maminku, tulipány rozjasní den, zahřejí u srdce a vykouzlí úsměv na tváři každé ženy.